دلیل اصلی پرداختن به حوزه آی تی کنترل آسیب های اجتماعی است

گردهمایی مسئولین فناوری سراهای محله شهرتهران

غلامحسین غنی در نشست هم اندیشی مسوولین خانه های فناوری اطلاعات و فضای مجازی محلات 354 گانه شهر تهران که با حضور سیرتی معاون فناوری اطلاعات اداره کل برنامه ریزی وتوسعه شهری شهرداری تهران در 15 آذر 94 در تالار ایوان شمس برگزار شد؛ گفت: امسال پس از تغییر ترکیب هیئت امنا در سطح سرای محلات تغییراتی در خانه های چهارده گانه سرای محلات داشتیم.وی ادامه داد: ترکیب مدیران خانه های آی تی حدود 50 درصد نسبت به سنوات گذشته تغییر کرده و امروز شاهد عزیزانی هستیم که به تازگی وارد این حوزه در شهرداری تهران شده اند. وی بیان داشت: امروز اگر دو مشخصه اصلی برای جمهوری اسلامی تعریف کنیم اول تعلیم و تربیت و دومی تکریم است و ما در بحث تعلیم و تربیت در مدیریت شهری فعالیت های بسیاری را انجام داده ایم.

مدیرکل برنامه ریزی وتوسعه شهری شهرداری تهران اظهارداشت:امروز شاهد آسیب های اجتماعی در بخش های مختلف جامعه هستیم که خانواده های ایرانی را مورد هجمه قرار داده است. غنی با اشاره به این که دلیل اصلی پرداختن به حوزه آی تی کنترل آسیب های اجتماعی است؛ افزود: بحث ما در سرای محله این است که بدانیم هرمحله چه نیازهای آموزشی، تربیتی وتعلیمی دارد، این تشخیص را نمی توان در سطح کلان مدیریت شهری داد و زحمت آن بر دوش شماست که به طور مستقیم با نیاز های مردم در ارتباط هستید.

 

منبع : رویداد های خبریگردهمایی مسوولین خانه های فناوری اطلاعات و فضای مجازی محلات شهر تهران
برچسب ها : تهران ,شهری ,محلات ,خانه ,شهرداری ,سرای ,فناوری اطلاعات ,شهرداری تهران ,وتوسعه شهری ,شهری شهرداری ,سرای محلات ,شهری شهرداری تهران ,فضای مجازی مح